Naša ponuka

Akcia

VMR plast s.r.o.
Považská Bystrica, 017 01
Robotnícka ulica 289/1
mob.: 0908 753 666,
E-mail: vmrplast@vmrplast.sk

 

Otváracia doba:
Po-Pia: 09:00-16:00
Streda: 09:00-17:30

 


 

TOPlist

Aké okná vybrať?

Domov | Kontakt

Plastové alebo drevené okno? Stojíte pred rozhodnutím aké okno zvolit, je ťažké sa rozhodnúť?

Všetky uvedené typy okien sa s ohľadom na funkčnosť výrobku skoro nelíšia. Majú podobné súčinitele prieniku tepla, podobné uživateľské vlastnosti, prakticky totožné kovanie, rovnaké izolačné skla. Konečné rozhodnutie je záležiťou, vkusu, názoru či individuálneho presvedčenia Zákazníka.

Drevené okná - pevné, s vynikajúcimi tepelnými parametrami. Trojvrstvový lepený drevený hranol, ktorý sa používa k výrobe drevených okien Softline, nepodlieha deformáciám pri nahriatí v priebehu slnečných dní, preto sú drevené okná uživatelsky príjemné a dlhoročne funkčné. Drevené okná dodávajú každému domu elegantný vzhľad. Drevené okná však vyžadujú údržbu a povrchové úpravy. Doporučuje sa obnovenie náterov každých 5 rokov!

Plastové okná - menej elegantné ako drevené okná, ale sú viac populárne u Zákazníkov. Je to výsledok výbornej ceny, ľahkej údržby a bezproblémovej funkčnosti. Mimo bežného čištenia nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Plastové profily sú odolné voči koroziam a pliesňam. Plastové okná sú dostupné aj v širokej ponuke drevopodobných farieb. Takto zvolené okná spojujú výhody moderného materiálu s prírodzeným vzhľadom imitujúcim drevo. Plastové okná sú odolné voči poveternostným vplyvom a UV slnečným žiarením. Ľahko sa udržujú v čistote.

 

Copyright VMRPLAST s.r.o © 2019